MIRIGITA
  • Malūno g. 2, Palanga 00126

ĮMONĖS VEIKLOS APRAŠYMAS

        UAB „Mirigita“ įsteigta 2003 m. balandžio 7 d. Statybinė įmonė veiklos pradžioje specializavosi tinkavimo darbuose, vėliau darbų sritys buvo plečiamos ir buvo pradėti vykdyti fasado šiltinimo darbai, dar vėliau visi vidaus apdailos darbai ir t.t. Šiuo metu UAB „Mirigita“ stato, remontuoja, renovuoja pastatus, atlieka visus vidaus ir išorės apdailos darbus. Veiklos pradžioje įmonė darbus vykdė mažuose objektuose – butuose, individualiuose namuose, tačiau palaipsniui objektai ir darbų apimtys didėjo. Šiuo metu įmonė dirba ir kaip didelių objektų rangovė. UAB „Mirigita“ darbus vykdo visoje vakarų Lietuvoje. UAB „Mirigita“ yra inovatyvi įmonė, statybos darbus vykdanti naujausia statybos technika, naudojamos naujausios statybinės medžiagos ir pažangiausios technologijos. UAB „Mirigita“ nuolat plečia savo veiklą: ieško partnerių užsienyje, dalyvauja įvairiuose valstybės (savivaldybių) ar privačių organizacijų skelbiamuose konkursuose, nes pilnai atitinka konkursų sąlygose keliamus reikalavimus. Taip pat, įmonė pilnai veikia kaip investuotojas. UAB „Mirigita“ – per devyniolika metų tapo konkurencinga įmonė, pranašumą rinkoje įgijusi dideliu įdirbiu, nuolatiniu dalyvavimu konkursuose, sėkmingu įvairių savo pobūdžiu ir apimtimi projektų įvykdymu, kvalifikuotais darbuotojais, patikimais medžiagų tiekėjais ir subrangovais. Kad aptarnauti savo klientus tik kokybiškai, ir išvengti aptarnavime kylančių nesklandumų, įmonėje įdiegta KOKYBĖS VADYBOS SISTEMA ISO 9001:2008, ISO 14001:2005, ISO 9001:2008. Šiuo metu įmonėje dirba apie 70 darbuotojų.

Apie mus:

• Konkurencinga įmonė, kuri jau aštuoniolika metų stabiliai dirba statybų versle. Pranašumą rinkoje įgijome sėkmingu įvairių savo pobūdžiu ir apimtimi projektų įgyvendinimu, stipria darbuotojų komanda, patikimais medžiagų tiekėjais ir subrangovais. Siekiame būti inovatyvūs ir nuolat tobulėti: investuojame į darbuotojų kvalifikaciją, diegiame įvairias statybos pramonės naujoves, naudojame novatorišką statybos techniką, medžiagas ir įrankius. Įmonės darbuotojai nuolat tobulinasi.
• Sukauptos žinios, patirtis, bei įgyta kvalifikacija užtikrina aukštą UAB „Mirigita“ teikiamų paslaugų kokybę, bei didelių ir sudėtingų projektų tinkamą įgyvendinimą.
• Mes galime Jums pasiūlyti projektavimo darbus, bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, kultūros paveldo objektų tvarkymą, generalinės rangos paslaugas ir įvairias kitas su statybomis susijusias paslaugas ir konsultacijas.
• Mūsų įmonės nuostata – dirbti taip, kad atliekamų darbų kokybė maksimaliai tenkintų klientų poreikius, nes tik taip galima užsitarnauti klientų pagarbą, bei užsigarantuoti įmonės veiklos stabilumą.

Mūsų privalumai:

• Kompetentinga specialistų komanda, sklandžiai koordinuojanti darbų procesą, profesionaliai atliekanti nurodytus darbus.
• Visų darbų atlikimas laiku, laikantis aukščiausių kokybės standartų.
• Tikslingas finansinių išteklių panaudojimas.
• Pagrįstas kainos ir darbų kokybės santykis. Techninių naujovių, susijusių su ekologija ir darbo sauga, diegimas ir plėtojimas.

Mūsų vertybės:

• Atsakingumas. Įmonė vadovaujasi atsakingumo principu, kurio esmę sudaro kruopščiai ir sąžiningai atliekamas darbas, įsipareigojimų vykdymas, darbų atlikimo terminų laikymasis.
• Kokybė. Įmonė tiki, kad ilgametė patirtis, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir motyvacijos skatinimas, pažangiausių technologijų paieška ir technologinių statybos reikalavimų laikymasis garantuoja kokybišką darbų atlikimą.
• Saugumas. Įmonė pasisako už maksimaliai saugias darbo sąlygas.

logo
logo
project-image
facts-img

0

Įgyvendinti projektai

facts-img

0

Darbuotojai

facts-img

0

PRADIRBTA VALANDŲ

facts-img

0

METŲ PATIRTIS