Kontaktai

Malūno g. 2, Palanga LT-00126, Lietuva
 Giedrius Kiauleikis

Giedrius Kiauleikis

Direktorius

+370 (650) 18880
giedrius@mirigita.lt

 Andrius Bertašius

Andrius Bertašius

Statybos direktorius

+370 (683) 28802
andrius@mirigita.lt

 Rūta Prišmontienė

Rūta Prišmontienė

Vyr. buhalterė

+370 (652) 18887
buhalterija@mirigita.lt

 Raimonda Martinkė

Raimonda Martinkė

Buhalterė apskaitininkė

raimonda@mirigita.lt

 Rita Kiauleikienė

Rita Kiauleikienė

Personalo vadovė - administratorė

+370 (650) 18884
info@mirigita.lt

Dainius Mažutis

Dainius Mažutis

Projektų inžinierius

+370 (618) 14070
samata@mirigita.lt

Arvydas Šakinis

Arvydas Šakinis

Sąmatininkas

+370 699 80888
arvydas@mirigita.lt

 Artūras Jotkus

Artūras Jotkus

Statybos vadovas

+370 (650) 18882
arturasjotkus@gmail.com

Martynas Tiškus

Martynas Tiškus

Darbų vadovas

+370 (645) 42227
martynas@mirigita.lt

Mantas Brezgys

Mantas Brezgys

Statybos vadovo asistentas

+37068569517
brezgys.m@gmail.com

 Alvydas Lukomskis

Alvydas Lukomskis

Statybos vadovas

+370 (699) 88895
Alvydas.Lukomskis@mirigita.lt

Arūnas Pakutka

Arūnas Pakutka

Ūkvedys-tiekėjas

+370 (609) 74443
tiekimas@mirigita.lt

Dovydas Mikužis

Dovydas Mikužis

Projektų inžinierius

+370 (604) 40311
mikuzisdovydas@gmail.com

UAB „Mirigita“

Įmonės kodas: 125204595
PVM kodas: LT252045917
Adresas: Malūno g. 2, Palanga LT-00126
Bankas: Luminor Bank AB (b/k 40100)
A/s: LT424010051004387338
Bankas: Swedbank AB (b/k 73000)
A/s: LT077300010156344918
El. paštas: info@mirigita.lt

Mūsų darbo laikas

Pirmadienį - penktadienį:
08:00 – 17:00

Šeštadienį - sekmadienį:
Dirbame susitarus iš anksto.

Bendraukime

Turite klausimų? Susisiekite dabar.

UAB Mirigita

Malūno g. 2, Palanga LT-00126, Lietuva