Apie mus

Dirbti taip, kad atliekamų darbų kokybė maksimaliai tenkintų klientų poreikius
UAB „Mirigita“

Konkurencinga įmonė, kuri jau šešioliką metų stabiliai dirba statybų versle. Pranašumą rinkoje įgijome sėkmingu įvairių savo pobūdžiu ir apimtimi projektų įgyvendinimu, stipria darbuotojų komanda, patikimais medžiagų tiekėjais ir subrangovais. Siekiame būti inovatyvūs ir nuolat tobulėti: investuojame į darbuotojų kvalifikaciją, diegiame įvairias statybos pramonės naujoves, naudojame novatorišką statybos techniką, medžiagas ir įrankius. Įmonės darbuotojai nuolat tobulinasi.

Sukauptos žinios, patirtis, bei įgyta kvalifikacija užtikrina aukštą UAB „Mirigita“ teikiamų paslaugų kokybę, bei didelių ir sudėtingų projektų tinkamą įgyvendinimą.

Mes galime Jums pasiūlyti projektavimo darbus, bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, kultūros paveldo objektų tvarkymą, generalinės rangos paslaugas ir įvairias kitas su statybomis susijusias paslaugas ir konsultacijas.

Mūsų įmonės nuostata – dirbti taip, kad atliekamų darbų kokybė maksimaliai tenkintų klientų poreikius, nes tik taip galima užsitarnauti klientų pagarbą, bei užsigarantuoti įmonės veiklos stabilumą.

Mūsų privalumai
  • Kompetentinga specialistų komanda, sklandžiai koordinuojanti darbų procesą, profesionaliai atliekanti nurodytus darbus.
  • Visų darbų atlikimas laiku, laikantis aukščiausių kokybės standartų.
  • Tikslingas finansinių išteklių panaudojimas.
  • Pagrįstas kainos ir darbų kokybės santykis.Techninių naujovių, susijusių su ekologija ir darbo sauga, diegimas ir plėtojimas.
Mūsų vertybės
  • Atsakingumas. Įmonė vadovaujasi atsakingumo principu, kurio esmę sudaro kruopščiai ir sąžiningai atliekamas darbas, įsipareigojimų vykdymas, darbų atlikimo terminų laikymasis.
  • Kokybė. Įmonė tiki, kad ilgametė patirtis, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir motyvacijos skatinimas, pažangiausių technologijų paieška ir technologinių statybos reikalavimų laikymasis garantuoja kokybišką darbų atlikimą.
  • Saugumas. Įmonė pasisako už maksimaliai saugias darbo sąlygas.